? Servisler

Servislerimiz

Image 1

Periyodik Bakım

Yağ filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, mazot veya benzin filtresi değişimi, polen filtresi değişimi.

Image 2

Sorunlu Sistem Arıza Tespiti

Arıza tespit cihazına bağlanarak, araç ile ilgili problemlerin tespiti ve çözümü sağlanır.

Image 3

Motor Revizyonu

Piston-gömlek-segman değişimi, ana ve kol yatakların değişimi, silindir kapağı revizyonu, sibop kayıdı ve sibop lastiklerinin değişimi, şanzuman bakımı ve revizyonu, baskı balata değişimi, volant tamiri veya değişimi.

Image 2

Fren Sistemi

Fren hidroliği değişimi, ön ve arka fren balataları değişimi, ön fren diski tamiri veya değişimi, arka fren diski veya kampana tamiri ve değişimi, son teknoloji fren test cihazı ile fren testi.

Image 2

Yedek Parça

Her marka ve model aracın yedek parça temin ve montajı servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Image 2

Elektrik

Araçların elektrik donanımı konusunda tecrübeli personelimizle, aracınızın elektrik aksamında ki her türlü arızayı giderebiliyoruz. Marş dinamosu değişimi veya revizyonu, şarj dinamonu değişimi veya revizyonu, elektrik sistemi arıza tespiti.

Image 2

Kaskolu Araç İşlemleri

Kaskolu aracınızın hasarını, noterden servisimize bir vekalet vermek suretiyle herhangi bir ücret ödemeden, servisimize yaptırabilir ve aracınızı kullanıma hazır durumda teslim alabilirsiniz.

Image 2

Kaporta Boya

Servisimizin uzman personeli ve son tekboloji donanımı ile aracınızın tüm kaporta ve boya hasarı giderilir.

Image 2

Mekanik

Rot millerinin değişimi, alt ve üst rotillerin değişimi, rot başlarının değişimi, ön ve arka amortisörlerin değişimi, ön tablo fişeklerinin değişimi, arka dingil fişeklerinin değişimi, direksiyon kutusu tamiri, ön ve arka aks ve aks bilyalarının değişimi.

Image 2

Carbon Clean(Benzin ve Dizel)

Enjektörleri ve motoru içten dışa temizler, motorda tork ve güç artışı sağlar. Co emisyonu büyük ölçüde azaltır, hc emisyonu önemli ölçüde düşürür. Nox emisyonu büyük ölçüde düşürür, yakıt tasarrufu sağlar.

Image 2

Check-Up

Motor test modülü, kontrol ünitesi teşhis cihazı, bilgisayar sistemli ve sistem taşıyıcılı komple sistem cihazı hizmeti.

Image 2

Lazerli Far Ayarı

Aracınızın far ayarı, lazerli cihazlarımız ile kusursuz olarak yapılmaktadır.

Image 2

Klima Temizliği ve Bakımı

Polen filtresi değişimi, araç klima tesisatı temizliği.